Způsoby dopravy a platby za zboží:

      Barevná klubíčka jsou vyráběná na vaše přání. Zde jsou vystavené pouze vzorky. Na základě Vaší objednávky vyrobíme klubíčko s požadovaným počtem nití, délce a barevné kombinaci. U takto upraveného zboží není možné odstoupit od kupní smlouvy (viz. Občanský zákoník) na větší množství Barevných klubíček je požadována záloha formou platby předem. Pokud si nejste jisti barevnou kombinací, může Vám zaslat vzorník.

      Při platbě dobírkou nelze zaslat zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a zboží vyrobené nebo objednané na přání zákazníka. (převíjení přízí z přaden do klubíček, zakázková výroba Barevných klubíček Natali…) Toto zboží zasíláme pouze po předchozí platbě na účet.

 

      Předání zboží v Hradci Králové nebo vyzvednutí Pardubicích po telefonické domluvě nad 250,- Kč zdarma. Bohužel k 1.3.2017 vlivem zavedení EET nesmíme a nebudeme příjmat platby v hotovosti (jinak bychom museli tuto službu zpoplatnit), proto je předání zboží možné až po předchozí platbě na náš účet.

 

      Jako dopravce jsme pro vás vybrali českou poštu, zásilkovnu a společnost PPL. Platba je možná převodem na účet nebo dobírkou.

 

      Platba převodem na účet zboží odesíláme po připsání celé částky (cena zboží+poštovné a balné) na náš účet.

      Dobírka cenu zboží+poštovné a balné zaplatíte dopravci při převzetí zboží.

 

Ceny jsou následující:

 

Zásilkovna

 

      Osobní odběr zboží v síti výdejních míst www.zasilkovna.cz. Zatím pouze pro platby převodem. Více na stránce osobní odběr v síti zásilkovna. Cena služby 89,- Kč, nad cenu zboží 2 990,- Kč poštovné a balné zdarma.

 

Zásilkovna Slovensko

 

      Osobní odběr zboží v síti výdejních míst www.zasilkovna.cz. Zatím pouze pro platby převodem. Více na stránce osobní odběr v síti zásilkovna. Cena služby 129,- Kč, nad cenu zboží 6 990,- Kč poštovné a balné zdarma.

 

 

Česká pošta

 

      Doporučený balík Česká pošta platba převodem do ceny zboží 1 000,- Kč max 2 kg poštovné a balné 115,- Kč

      Balík do ruky Česká pošta platba převodem do ceny zboží 7 000,- Kč poštovné a balné 139,- Kč

      Balík do ruky Česká pošta platba převodem nad cenu zboží 7 000,- Kč poštovné a balné zdarma.

 

      Platba dobírkou částku (cena zboží+poštovné, balné a doběrečné) zaplatíte v okamžiku převzetí zboží od dopravce.

 

 

      Balík do ruky Česká pošta platba dobírkou do ceny zboží 7 000,- Kč poštovné balné 105,-Kč + doběrečné 74,- Kč celkem  179,- Kč

      Balík do ruky Česká pošta platba dobírkou nad cenu zboží 7 000,- Kč poštovné, balné zdarma a doběrečné 74,- Kč.

 

Společnost DPD

 

      Dodání zboží společností DPD platba dobírkou poštovné, balné 155,-Kč + doběrečné 70,- Kč celkem  225,- Kč Platba přepravci pouze v hotovosti.

 

      V případě zvolení špatného způsobu dopravy si vyhrazujeme právo způsob dopravy změnit.